People & Culture Tím

Visma sú ľudia. Zoznám sa s tými, ktorých stretneš ako prvých.

Emi

Vo Visme od jej chaotického začiatku - #1. 7x presťahovaná a nateraz zabývaná v Košiciach. Náročná na seba i druhých. Vždy mala rada kávu a keď sa stala mamou, tak sa to ešte znásobilo :-) Z klasických pohárov všetko vylieva - aj na PC, preto si zamilovala keepcupy. Neznáša beh a miluje bike.

Lucka

V poradi 7. zamestnanec Vismy. Pôvodom z VT, zabývaná v KE. Miluje zvieratá, usmiatych ľudí, špagety a otvorenosť. Kávu začala piť až po príchode do Vismy (aj keď polovicu šálky tvorí mlieko). Vychutnáva si aj beh aj bike, ale nevie na kolieskových korčuliach. Neznáša keď niekto mešká. Celý život čaká na list z Rokfortu.

Ela

Svoj tím pozná dlhšie než Vismu. Tak veľmi sa zamilovala do svojej práce a IT, až si jedného ajťáka vzala. Crazy Plant Mom. Milovníčka kávy, hamburgerov a Milky Triolade. Behu, bicyklu ani korčuliam nepovie nie :) Čo najviac neznáša sú polokošele.

Veronika

Visma - nováčik :) Z Bratislavy sa vrátila na východ, kde je doma. Rada záhradkárči i napriek tomu, že to zopár kvetov nezvládlo. Miluje sladkosti všehodruhu. Zistila, že kolobežka je praktickejšia MHD a je jej veľký fanúšik. Má hrôzu z vody, kde nevidí dno (nedajbože sú v nej aj rastliny!)

Peťo

V poradí asi 124? zamestnanec Vismy ;) Pôvodom z najkrajšieho mesta na Slovensku - Bardejov. Popri Visme a rodinke aj študent VŠ - čo je to voľný čas? Veľký milovník biliardu  (najväčšia konkurencia Dalibora), polokošiel a košiel (polokošieľky len ak má Elka dovolenku) Obľubuje počítačové a stolné hry, dobrú kávu a teplé počasie - ideálne v  juhovýchodnej Ázii.

MARKETING

Dali

Peťo pre neho nie je konkurencia. Milovník čierneho humoru. Hubka na riad je jeho nočná mora. Hneď každý vie, že mu sedel na stoličke. Väčšinou nerozumie o čom sa ľudia vo Visme rozprávajú.