Prejdi na hlavný obsah

Visma Blog SK

Všetky články

 • Otvorený prístup -technológie, tímy, čas

  Od kolegov, ktorí už pracujú vo Visme som mal nejaké informácie o tom, ako to tu funguje, ale najviac som si to, ako to vo Visme beží uvedomil na vlastnej koži, až po prvých dňoch strávených v office.

 • Visma Challenge – od nápadu k tradícií

  Od vzniku Vismy v Košiciach sme mali potrebu sa spájať. Spájali nás kolegiálne vzťahy, ale aj spoločné záujmy, priateľstvá, smiech a otvorenosť. Bolo jednoduché poskytnúť priestor a podporovať to v časoch pred pandémiou. Spoločné party, túry, lyžovačky, hry, kávičky a pivká vyžadovali len čas, ktorý sme tomu ochotne a radi venovali. Zrazu však bolo všetko inak.

 • Open Code & Coffee – 1.MonoRepo 2.Iasi – Terraform (vs. CloudFormation vs. ARM)

  27.05.21 – 16:00 https://www.facebook.com/events/309844787407390/?ref=newsfeed 1.MonoRepo – Čo je to Monorepo a aké benefity prináša?Use case – prečo sme sa rozhodli používať MonoRepo pre Front End aplikácie, aké nástroje sme použili? Aké náročné bolo migrovať kód a nastaviť CI/CD (Continuous Integration and Continuous Delivery)?Témou nás prevedie Matúš Fedor.  Matúš Fedor, pracuje ako Lead developer v spoločnosti Visma labs. V IT […]

 • Visma health days 2021 activity

  7 apríl patrí každoročne dňu zdravia. My vo Visma Labs sme v tomto duchu poňali rovno celý týždeň a pripravili štvordňový kolobeh aktivít. 🙂 Všetko to začalo ešte v pondelok, kedy sme týždeň zdravia odštartovali zázvorovým shotom, ktorý nám prišiel do schránok 🙂

 • Začiatky vo Visme

  V minulosti som o Visme počul samé pozitívne informácie… Netušil som však, že realita bude ešte lepšia.

 • A making of a good work-life cocktail

  It has been 2 years since I have joined Visma and we wanted to celebrate that anniversary properly. We wanted to have cakes, drinks and everything but that was not meant to happen. So we all celebrated as we could, I for once poured some good whiskey and virtually toasted my dear colleagues that I have all over Europe. And then it striked me. As I like all things liquid I think that my work life is like having a good cocktail.

 • Prečo sme sa rozhodli nezverejňovať pozície na socialných sietiach

  Poznáte to asi každý … Linkedin, Facebook, Instagram … kto nie je na sociálnej sieti, akoby v dnešnom svete ani neexistoval. Je to najjednoduchší spôsob ako osloviť čo najviac ľudí. V poslednej dobe mám však pocit, že sa na týchto sieťach nestretávam s ničím iným, len s pracovnými ponukami.

 • Ako prišla Visma do Košíc?

  Je to zvláštne. Väčšinu profesionálneho života som pracoval pre Škandinávske firmy a som v tom zas. Keďže nemám rád zimu, počasím to asi nebude. Vyhovujú mi ľudia. Sú priami, hovoria k veci a nemajú sklony k politikárčeniu. S každým nájdem spoločnú reč.